Spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Opatowie

17 grudnia w świetlicy Komendy Powiatowej Policji odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Wśród zaproszonych gości byli: senator Rzeczypospolitej Polskiej Jarosław Rusiecki i Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach podinsp. Andrzej Patrzałek, Starosta Opatowski Tomasz Staniek z Panią Wicestarostą Małgorzatą Jalowską, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie st.kap. Sylwester Kochanowicz, Prokurator Rejonowy Renata Orłowska, Burmistrz Opatowa Grzegorz Gajewski i wójtowie z terenu powiatu opatowskiego, a także Wójt Gminy Lipnik Andrzej Grządziel oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie Sebastian Szymański wraz z pracownikami.

Uroczystość wigilijna rozpoczęła się pięknymi kolędami zaśpiewanymi przez dzieci reprezentujące Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie przy akompaniamencie instruktora muzycznego Mariusza Korony.

Następnie gospodarz KPP w Opatowie insp. Ryszard Komański złożył wszystkim zebranym świąteczne życzenia, dziękując tym samym pracownikom cywilnym i policjantom za ich wierną i nie raz trudną służbę.

Po odmówieniu wspólnej modlitwy i poświęceniu opłatka przez ks. kapelana Marka Łuszczyńskiego, wszyscy złożyli sobie nawzajem życzenia, łamiąc się opłatkiem.