Wakacyjne Zajęcia PLASTYCZNE

Czas wakacji dobiegł końca. Wraz z nim, zakończyły się wakacyjne warsztaty plastyczne w Gminnym Ośrodku kultury we Włostowie.

Przez kilka tygodni wakacji nasze letnie zajęcia plastyczne stały się dla dzieci okazją do rozwijania i wzbogacania wyobraźni oraz doskonalenia się. Warsztaty dały możliwość ciekawego i kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Uczestnicy zajęć mieli możliwość poznać różne techniki plastyczne, udoskonalać swoje umiejętności manualne i plastyczne. Podczas zajęć wakacyjnych powstało wiele prawdziwych dzieł. Nie zabrakło też wspaniałych wakacyjnych pamiątek jak i pięknych dekoracji.

czwartek 31 sierpnia uczciliśmy koniec "Wakacyjnych zajęć  plastycznych" na świeżym powietrzu puszczając olbrzymie kolorowe bańki mydlane. Po doskonałej zabawie przyszedł czas na delektowanie się pysznymi owocowymi i czekoladowymi tortami

Mamy nadzieję, że wszyscy  uczestnicy będą  długo wspominać tę artystyczną przygodę wakacyjną w GOK we Włostowie oraz CK w Lipniku i z chęcią będą do  nas wracać. Dziękujemy bardzo, za udział w zajęciach i zapraszamy również w czasie roku szkolnego na zajęcia plastyczne w Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie, oraz Centrum Kształcenia w Lipniku.

Jesteśmy już umówieni na kolejne spotkania.

Do zobaczenia!